Úspechy

Úspechy v školskom roku 2018/2019

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová:

THE 48. Th  INTERNATIONAL CHILDREN´S ART EXHIBITION  2018, Japonsko

  • Strieborná medaila: Lucia Vráblová

Maľovaná cyklomapa Stredné Považie deťom, Slovenský cykloklub, Úsmev jako dar, Detská tour Petra Sagana,

  • Ocenená a uverejnená práca:  Zuzana Naďová

 „Aká bude Európa 2019?", Informačné centrum Europe Direct Senica

  • Ocenená práca: diplom:  Zuzana Naďová
  • Ocenená práca: diplom:  Zaira Gergelyová

16. ročník celoslovenskej výtvarno-literárnej súťaže "Naši národní buditelia José Martí a Ľudovít Štúr", Veľvyslanectvo Kuby v SR, RTVS Bratislava 

  • 1.miesto I.kategória : Julianna Volárová
  • 3.miesto I.kategoria:  Karolína Pastuchová
  • 2.miesto III. kategória : Zuzana Naďová   


Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Oľga Medňanská

„Nova Zagora 2018“  Bulharsko,  XX.ročník medzinárodnej detskej umeleckej súťaže, vyhodnotenie, NOVA ZAGORA association and DUGA Art Studio, Bulharsko

  • Ocenená práca: Vanesa Ostrovská
  • Ocenená práca: Sofia Stachová
  • Ocenená a uverejnená práca: Matúš Dinga
  • Ocenená práca: Sabina Sadloňová

THE 48. Th INTERNATIONAL CHILDREN´S ART EXHIBITION  2018, Japonsko

  • Mimoriadna zlatá medaila: Eva Bezáková
  • Strieborná medaila: Kristína Nešťáková
  • Bronzová medaila: Kristína Nešťáková

 „Aká bude Európa 2019?", Informačné centrum Europe Direct Senica

  • diplom: Terézia Poláčková
  • výherný návrh na kalendár Europe Direct Senica: Viktória Machlová

16. ročník celoslovenskej výtvarno-literárnej súťaže "Naši národní buditelia José Martí a Ľudovít Štúr", Veľvyslanectvo Kuby v SR, RTVS Bratislaa

  • 2.miesto I. kategória: Barbora Železníková
  • 2.miesto I. kategória: Lucia Klinčúchová
  • Cena Predsedu porot: Natália Pribišová
  • Cena Veľvyslankyne I. kategória: Lucia Mikulcová
  • Cena Veľvyslankyne II. kategória: Michaela Idesová 
  • 1.miesto II. kategória: Alexandra Molcová
  • 3. miesto II. kategória: Jakub Barto
  • 2.miesto II. kategória: Lea Medňanská  

 

 

 

 

 

 

Úspechy v školskom roku 2017/2018

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová:

Medicína v histórii: Medzinárodná výtvarno-literárna súťaž, Praha

  • Mimoriadne ocenenie - Cena riaditeľa FN Plzeň, MUDr.: Václava Šimánka Kristína Hrubá
  • Ocenenie  I. kategória:   Julianna Volárová
  • Čestné uznanie I. kategóriaT: imea Tomášková
  • Čestné uznanie I. kategória:  Karolína Dunajčíková
  • Ocenenie III. kategória: Katarína Pernišová

Aká bude Európa 2018, celoslovenská výtvarná súťaž ,Senica

  • 1.miesto III. kategória , víťazný návrh kalendárika: Kristína Hrubá
  • Ocenenie III. kategória: Libuša Kýšková

Naši národní buditelia José Martí a Ľudovít Štúr", Kubánske veľvyslanectvo v SR Bratislava: 15. ročník celoslovenskej výtvarno-literárnej súťaže

  • 1.miesto III. kategória: Kristína Hrubá
  • Cena veľvyslankyne III. kategória: Zuzana  Naďová

Maľujte s PRIMALEXOM", Žilina: VI. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže 

  • 2. miestoIII. kategória: Katarína Pernišová 

 

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Oľga Medňanská

Nová Zagora 2017, Bulharsko: 19.ročník medzinárodnej detskej umeleckej súťaže 

  • Diplom:Dominika Galandáková
  • Diplom:Katarína Otiepková

 47. TH INTERNATIONAL CHILDREN´S ART EXHIBITION 2017, Japonsko    

  • Strieborná medaila: Bibiana Burianová
  • Bronzová medaila: Nino Kontina

Medicína v histórii, Praha, medzinárodná výtvarno-literárna súťaž 

  • Cena: Zoja Slávková
  • Čestné uznanie:  Linda Manďáková

Aká bude Európa 2018?, Senica, celoslovenská výtvarná súťaž 

  • 1.miesto  II. kategória , víťazný návrh kalendárika: Viktória Machlová
  • Ocenenie: Simona Biesová

15. ročník celoslovenskej výtvarno-literárnej súťaže "Naši národní buditelia José Martí a Ľudovít Štúr", Kubánske veľvyslanectvo v SR Bratislava    

  • Cena Predsedu Spoločnosti priateľov Kuby na Slovensku: Natália Pribišová
  • 2. miesto I. kategória: Sára Alušicová
  • 3. miesto  I. kategória: Vanesa Ostrovská
  • Cena veľvyslankyne: Michaela Idesová
  • 1.miesto  II. kategória: Lea Medňanská
  • 3. miesto II. kategória: Karolína Kondlová 

Úspechy v školskom roku 2016/2017

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová:

Pamätný list sv. Gorazda Za úspešnú reprezentáciu SR a získanie najvyšších ocenení na prestížnych medzinárodných súťažiach vo výtvarnom umení:

  • Katarína Benianová

The 46 Th International children´s art exhibition, Japonsko

  • BRONZE AWARD :Sophia Scharbertová

Věda, která léčí , medzinárodná výtvarná súťaž Praha

  • Cena: Katarína Pernišová

Výtvarná Myjava, Múzeum SNR, Myjava

  • Diplom v III. súťažnej kategórii: Kristína Hrubá
  • Diplom II. súťažnej kategórii :Zuzana Naďová

Aká bude Európa 2017? Europe Direct Senica

  • Ocenená práca v kategórii 2. stupeň ZŠ: Sophia Scharbertová
  • Ocenená práca v kategórii 1. stupeň ZŠ :Alexandra Čierniková
  • Ocenená práca v kategórii 1. stupeň ZŠ: Daniel Kadlec
  • Ocenená práca v kategórii 2. stupeň ZŠ: Miriam Kozempelová
  • Ocenená práca v kategórii 2. stupeň ZŠ Simona Makarová

Naši národní buditelia Ľudovít Štúr a José Martí,  Veľvyslanectvo Kuby ,Bratislava 

  • .miesto v II. kategórii Zuzana Naďová 

Ideme na dovolenku, Europe Direct Senica

  • Ocenená práca v kategórii ZUŠ : Tomáš Vandlík
  • Ocenená práca v kategórii ZUŠ: Kristína Hrubá

TV JOJ očami divákov."Nadácia TV JOJ Bratislava

  • Ocenená práca: Zuzana Naďová

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Oľga Medňanská

19.Th International youth art exhibition Nova Zagora, Zagora, Bulharsko

  • Ocenenie:  Sára Alušicová
  • Ocenenie Dominika Hankócyová

The 46 Th International children´s art exhibition, Japonsko (250 000 prác, 52 krajín sveta)

  • SILVER AWARD: Michaela Idesová

Věda, která léčí, medzinárodná výtvarná súťaž Praha

  • Cena: Vanessa Kvasnicová
  • Čestné uznanie Lucia Mocková

Výtvarná Myjava Múzeum SNR, Myjava

  • Diplom II. súťažnej kategórii Eva Bezáková

Ukáž svoj talent na počesť Ladislava Medňanského

  • 1.miesto v 2. kategórii Tamara Hošťáková
  • Špeciálna cena poroty pre najmladšiu účastníčku súťaže Michaela Idesová

Literárno-výtvarná súťaž „Naši národní buditelia Ľudovít Štúr a José Marti“ Veľvyslanectvo Kuby, Bratislava

  • Ocenená práca II.kat.3.miesto: Veronika Schindlerová
  • Cena veľvyslanectva: Alex Baláž
  • Ocenená práca I.kat.2.miesto: Svetlana Idesová
  • Ocenená práca I.kat. 3.miesto: Karolína Kondllová
  • Cena predstavenstva Melánia Pašeková
  • Ocenená práca II. kat.:Monika Havrilová
  • Cena veľvyslanectva: Monika Havrilová

Úspechy v školskom roku 2015/2016

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová:

Výtvarná súťaž ,“ 17 Th International youth art exhibition Nova Zagora“, BULHARSKO

  • Ocenenie: Vaňová Lucia
  • Ocenenie: Molcová Alexandra

The 45 Th International children´s art exhibition, JAPONSKO

  • SUPREME GOLD AWARD: Karolína Benianová
  • SILVER AWARD: Zuzana Naďová
  • BRONZE AWARD: Ester Belišová

Medzinárodná výtvarná súťaž Karol IV, Arcibiskupstvo pražské, humanitárna organizácia Na vlastných nohách, PRAHA – NÓRSKO

  • Cena- 2. kategória: Petra Gadušová
  • Čestné uznanie- 2. kategória: Zuzana Naďová
  • Cena- 4. kategória: Kristína Knapová
  • Čestné uznanie- 2. kategória: Karolína Benianová
  • Čestné uznanie- 2. kategória: Kristína Hrubá

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Oľga Medňanská

Medzinárodná výtvarná súťaž Karol IV, Arcibiskupstvo pražské, humanitárna organizácia Na vlastných nohách, PRAHA – NÓRSKO

  • Cena- 2. kategória:Tereza Vandlíková
  • Cena- 3. kategória: Vladimíra Vávrová
  • Cena- 3. kategória:Patrik Truhlík
  • Cena- 3. kategória: Alexander Bies
  • Cena- 3. kategória: Dobroslava Pribišová
  • Čestné uznanie 2. kategória: Alica Hrinová
  • Čestné uznanie 2. kategória: Marianna Osuská

Úspechy v školskom roku 2014/2015

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová:

The 45. th International children´s art exhibitionTOKIO JAPONSKO (68 206 prác detí, 38 krajín sveta)

  • SUPREME GOLDAward: Alexandra Višňovská
  • SILVER Award: Eva Bezáková
  • BRONZ Award: Tereza Machajdíková

The 16. th International youth art Exhibition, Nova ZagoraBULHARSKO (3004 prác detí, 30 krajín sveta)

  • Ocenenie: Sophia Scharbertová
  • Ocenenie: Jonáš Klimáček
  • Ocenenie: Michaela Idesová

Medzinárodný projekt „670 výročie Chrámu sv. Víta“, Arcibiskupstvo pražské, humanitárna organizácia Na vlastných nohách, PRAHA - NÓRSKO

  • Hlavná cena BělyGran Jensen: Martina Markušová
  • Hlavná cenaporoty: Ján Marták
  • Ocenenie: Vladimíra Vávrová
  • Ocenenie: Alexander Bies
  • Ocenenie: Patrice Tomisová
  • Ocenenie: Lucia Vaňová
  • Ocenenie: Dobroslava Pribišová
  • Ocenenie: Kristína Knapová

Účasť na súťažiach a výsledky celoslovenských a regionálnych súťaží výtvarného odboru – pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová, Mgr. Oľga Medňanská

Naši národní buditelia CH. Martí a Ľ. Štúr,  Bratislava – Veľvyslanectvo kubánskej republiky v SR, 

  • hlavná cena veľvyslankyne: Vladimíra Vávrová
  • Cena poroty: Dobroslava Pribišová
  • Cena predsedu: Tamar Hoštáková
  • I.kategória ZUŠ 1 miesto: Jasmína Belišová
  • I.kategória ZUŠ 2. miesto: Ema Černá
  • I.kategória ZUŠ 3. miesto: Michaela Skovajsová
  • I.kategória ZUŠ 3. miesto: Petra Sadloňová

Myška pre Havran, Senica

  • Cena poroty: Sophia Scharbertová
  • Cena poroty: Simona Žáčková
  • 3. miesto: Vladimíra Vávrová

Európa Direct Senica „ Aká bude Európa 2015?“, Senica

  • Ocenenie: Inka Kiššová
  • Ocenenie: Sophia Scharbertová
  • Ocenenie: Daniela Kozempelová
  • Ocenenie: Zuzana Naďová

Osobnosti slovenského národa Ľ. Štúr a M .R. Štefánik, Košariská

  • Ocenenie: Vanesa Kvasnicová
  • Ocenenie: Michaela Benianová
  • Ocenenie: Daniela Hučková
  • Ocenenie: Vladimíra Vávrová

 Rodina bez cigariet

  • Cena organizátora: Rebeka Suchá

Maľujte a fotografujte s Primalexom, Žilina

  • ocenenie Petra Sadloňová

 Stará Turá-naše mesto, výtvarná súťaž pre žiakov MŠ, ZŠ a ZUŠ, DK Javorina

kategória ZUŠ:

  • Hlavná cena súťaže: Vladimíra Vávrová
  • IV. kategória 1.miesto: Jasmín Belišová
  • IV. kategória  2. miesto: Lucia Skovajsová
  • IV. kategória  3. miesto: Svetlana Idesová
  • IV. kategória Cena poroty: Melánia Pašeková
  • V. kategória 1.miesto: Zuzanan Naďová
  • V. kategória 2. miesto: Inka Kiššová
  • V. kategória 3. miesto: Lea Medňanská
  • V. kategória 3. miesto: Libuša Kýšková
  • V. kategória  Cena poroty: Kristína Hrubá
  • VI. kategória 1.miesto: Lucia Vaňová
  • VI. kategória 2. miesto: Vanesa Kvasnicová
  • VI. kategória 3. miesto: Samuel Vido
  • VI. kategória  Cena poroty: Lucia Vandlíková



 

Úspechy v školskom roku 2013/2014

Účasť na súťažiach a výsledky medzinárodných a celoslovenských súťaží výtvarného odboru- pedagóg: Mgr. Miroslava Lacová

The 44. th international children´s art exhibition TOKIO -JAPONSKO

  • Zlatá medaila: Aneta Chudíková
  • Strieborná medaila: Miriam Kozempelová
  • Bronzová medaila: Nataša Nina Blašková

The 15. th international youth art exhibition Nova Zagora 2013 - Bulharsko

  • Ocenenie: Jonáš Klimáček
  • Ocenenie: Tomáš Vandlík
  • Ocenenie: Miriam Kozempelová
  • Ocenenie: Karolína Benianová
  • Ocenenie: Barbora Burianová
  • Ocenenie: Zaira Gergelyová
  • Ocenenie za celú kolekciu prác: ZUŠ Stará Turá
  • Ocenenie pedagóga: Mgr. Miroslava Lacová

The 40 th children´s art international exhibition „ November 13“ Macedónia

  • 1.miesto:  Kristína Knapová

 Ocenenie ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Dušana Čaploviča, Bratislava

  • Pamätný list sv. Gorazda: Aneta Chudíková

 Naši národní buditelia CH. Martí a Ľ. Štúr, Bratislava – Veľvyslanectvo kubánskej republiky v SR

  •  1.kategória ZUŠ 1.miesto: Miroslava Buricová
  •  1.kategória ZUŠ 2. miesto: Simona Sevaldová
  •  1.kategória ZUŠ 3. miesto: Inka Kiššová
  •  2.kategória ZUŠ 1. miesto: Vladimíra Vávrová
  • 2.kategória ZUŠ  2. miesto: Viktória Petrovská
  •  2.kategória ZUŠ  3. miesto: Martina Markušová
  • 3. kategória ZUŠ 1. miesto: Kristína Knapová

Maľované kopanice, Kopaničiarsky región Myjava

  • Prázdniny na kopaniciach 1. miesto: Kristína Hrubá
  • Prázdniny na kopaniciach 2. miesto: Inka Kiššová
  • Prázdniny na kopaniciach 2. miesto: Vladimíra Vávrová
  • Prázdniny na kopaniciach 3. miesto: Viktória Petrovská
  • Prázdniny na kopaniciach 3. miesto: Ján Marták
  • Remeslo má zlaté dno 1 miesto: Kristína Knapová
  •  Remeslo má zlaté dno 2 miesto: Gabriela Jankovičová
  • Kultúrne dedičstvo Kopaničiarskeho regiónu 2. miesto: Tomáš Vandlík
  • Kultúrne dedičstvo Kopaničiarskeho regiónu 2. miesto: Ján Marták
  • Kultúrne dedičstvo Kopaničiarskeho regiónu 3. miesto: Daniela Hučková

 Európa Direct Senica „ Aká bude Európa 2014?

  • miesto v 1. kategórii: Simona Makarová
  •  miesto v 2. kategórii: Vladimíra Vávrová

Talent Trenčianskeho kraja, Prednosta OÚ v TN, Ing. Štefan Bohúň,  Trenčín

  • Ocenenie: Aneta Chudíková

Slovensko očami detí, Europa Direct Senica

  • Ocenenie:  Inka Kiššová

CK kartágo Tours „ Na dovolenke“

  • Ocenenie: Natália Miklovičová
  • Ocenenie: Miroslava Buricová
  • Ocenenie: Vladimíra Vávrová
  • Ocenenie: Vanesa Otáhalová

 Maľujte a fotografujte s Primalexom, Žilina

·        Ocenenie:  Lucia Vaňová