Úspechy

Úspechy v školskom roku 2018/2019

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru - pedagóg: Katarína Rzavská

X. ročník celoslovenskej tanečno-súťažnej prehliadky MY DANCE, Myjava

  • 1. miesto: open choreografie deti SCHOOL DANCE
  • 3. miesto: malé choreografie B deti 2 KIDS FROM THE BLOCK
  • 1. miesto:  hip-hop choreografia juniori COLLAPS 
  • 3. miesto: open choreografia juniori STREET SHOW CABARET

DanceStar Live Qualifiers 2019, Nitra, športová hala Klokočina

  • 1.miesto: 1x
  • 2.miesto: 1x
  • 3. miesto: 2x

Deň tanca 2019 - regionálne kolo súťažného festivalu moderného a módneho tanca,Trenčín

  • Zlaté pásmo: 6x
  • Strieborné pásmo: 1x

Deň tanca 2019 - krajské kolo súťažného festivalu moderného a módneho tanca, Trenčín

  • Zlaté pásmo: 5x
  • Strieborné pásmo: 1x

BEAT FÓRUM GBELY, tanečná súťaž

  • 1.miesto: 3x
  • 2.miesto: 1x

Dance Star Live Qualifiers 2019, Chorvátsko

  • 4.miesto: open choreografia juniori STREET SHOW CABARET
  • 5. miesto: Choreografia SUPER HRDINKY
  • 6. miesto: Choreografia TST TEAM

Úspechy v školskom roku 2017/2018

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru - pedagóg: Katarína Rzavská

IX. ročník celoslovenskej tanečno-súťažnej prehliadky „MY DANCE“, Myjava

  • 1. miesto open choreografie deti 1: choreografia LOLLIPOP
  • 2. miesto malé choreografie B deti : choreografia TRIO

DANCE STAR Qualifiers 2018“, Nitra

  • 1. miesto: urbandancestyles choreografia s názvom TURN IT UP
  • 2. miesto: open choreografia s názvom BRIDE TO BE
  • 2. miesto: open choreografia s názvom BACK TON 80´S
  • 2. miesto: open choreografia s názvom BOOMERANG
  • 3. miesto: open choreografia s názvom KIDS FROM THE BLOCK
  • 3. miesto: urbandancestyles choreografia s názvom LEMON VIBES

Celosvetová tanečná súťaž „DanceStarWorldFinals 2018“, Chorvátsko

  • 2. miesto: Back to 80´s, Urban choreografia, seniori
  • 4. miesto: Turnitup, Urban choreografia juniori

Pohár primátora mesta Považská Bystrica

  • 1.miesto: Nicol Lišková, Kidsfromtheblock
  • 1.miesto: Back to 80´s , Open choreografia, seniori
  • 1.miesto: LemonVibes ,Urban choreografia, seniori
  • 2.miesto: BOOMERANG, Open choreografia, deti
  • 3.miesto:Turnitup , Urban choreografia juniori
  • 3.miesto: Bride to be, Open skupina, juniori
  • Špeciálne ocenenie pre FREE-ZEE Dance za všetky choreografie

Úspechy v školskom roku 2016/2017

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru- pedagóg: Ivana Chutniaková
 

My Dance, Myjava

  • 1. miesto open choreografie deti 1: choreografia LOLLIPOP
  • 1. miesto malé choreografie B deti 2: choreografia TRIO
  • 3. miesto open deti 2: choreografia FREEDOM
  • 3. miesto show dance deti 2: choreografia Milý denníček

BEAT FORUM GBELY

  • 1. miesto: Choreografia Lollipopp- Open dance, Deti 1
  • 1. miesto: Choreografia Freedom- Open dance, Deti 2
  • 2. miesto: Choreografia As we enter- Hip- Hop- Mládež

SALTARE ORBIS 10.ročník tanečnej súťaže, Malacky

  • 1.miesto deti 1 Open choreografia: Lollipop
  • 1.miesto deti 2 Open choreografia :Freedom
  • Špeciálna cena poroty Hip-hop kategória mládež:  As we enter
  • Cena poroty: deti 2 Show dance Circus

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru- pedagóg: Miroslava Skoková

BEAT FORUM GBELY

  • 3. miesto: Choreografia Circus- Show dance, Deti 2

Úspechy v školskom roku 2015/2016

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru - pedagóg: Katarína Rzavská

My Dance, Myjava

  • 1. miesto Kategória HIP-HOP: choreografia BUMP!
  • 1. miesto Kategória OPEN deti II. - juniori:  choreografia NOC V MÚZEU
  • 3. miesto Kategórii SHOW DANCE deti I.: choreografia LEVÍ KRÁ
  • Ocenenie za pedagogickú prácu: Katarína Rzavská

Move on, Žilina

  • 2. miesto Kategória MALÉ CHOREOGRAFIE deti II.,:choreografia DANCE FAMILY
  • 2. miesto Kategória Open CHOREOGRAFIE juniori:  choreografia NOC V MÚZEU
  • Cena poroty za dynamiku, Kategória Hip- hop: choreografia BUMP!
  • 3. miesto Kategória Hip- hop: choreografia BUMP!

BEAT- FORUM, Gbely

  • 1. miesto Kategória Hip- hop: choreografia BUMP!
  • 1. miesto Kategória Open dance- deti 2: choreografia NOC V MÚZEU
  • 2. miesto Kategória Show dance- deti 1: choreografia LEVÍ KRÁĽ

SALTARE ORBIS, Malacky

  • 1. miesto Kategória Deti II.: Choreografia DANCE FAMILY

Senecká dúha, 11. ročník celoslovenskej súťaže

  • 2. miesto Kategória Juniori: choreografia Troops

Úspechy v školskom roku 2014/2015

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru - pedagóg: Katarína Rzavská

Saltare orbis, Malacky

  • 1. miesto: Choreografia Leví kráľ
  • 3. miesto: Choreografia Noc v múzeu
  • 3 miesto: Choreografia Dance family
  • 3 miesto: Choreografia Čarodejnice
  • Cena poroty: Choreografia Bump

 Beat Fórum, Gbely

  • 1. miesto: Choreografia Come back

Hand T Cup, Bratislava 

  • 2. miesto Choreografia Come back
  • 3. miesto: Choreografia Tanečná párty

Top Talent Festival, Medzinárodný festival detskej a mládežníckej tvorivosti, Trenčín

  • Hlavná cena Grand P Prize: B2 Street Tanec

Úspechy v školskom roku 2013/2014

Účasť na súťažiach, výsledky tanečného odboru - pedagóg: Katarína Rzavská

Senecká dúha, Senec

  • 1. miesto kategória Juniori: choreografia Čarodejnice 
TOP Dancing, Topoľčany
  • postup do finále v kategórii Juniori: choreograia Letušky
BEAT FÓRUM, Gbely 
  • 1. miesto kategória Deti: choreograia My máme talent
  • 2. miesto kategória Juniori: choreografia Letušky 
Hand T Cup Bratislava
3. miesto:  Letušky – kategória Juniori
 
My Dance, Myjava
  • 3. miesto kategória Juniori:  choreografia Letušky